jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۴۶۷۹ ۲۷ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

آخرین دیدار مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2017 بین تیم‌های اوراواردز ژاپن و شانگهای چین برگزار شد و در نهایت تیم ژاپنی موفق شد خود را به عنوان تیم برنده این دیدار معرفی کند. در این دیدار ژاپنی‌ها خیلی زود و در دقیقه 11 موفق شدند توسط سیلوا، مهاجم برزیلی خود دروازه شانگهای را باز کنند و تا پایان بازی از تک گل خود دفاع کنند. آنها در نیمه‌دوم و با وجود فشار زیاد هالک و همبازیانش کار سختی برای دفاع از گل زده‌شان داشتند؛ اما در نهایت این اتفاق افتاد تا اوراواردز به عنوان تیم دوم بازی فینال معرفی شود.

یاران ویاش بواش در حالی نتیجه این دیدار را واگذار کردند که در بازی رفت و در خانه نتوانستند به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بر یک دست پیدا کنند. به این ترتیب نماینده ژاپنی حاضر در مرحله نیمه نهایی موفق شد راهی بازی پایانی لیگ قهرمانان آسیا 2017 شود و باید برای رسیدن به عنوان قهرمانی از سد الهلالی‌ها بگذرد. دیدار رفت بازی پایانی روز شنبه، 27 آبان‌ماه در ریاض عربستان برگزار می‌شود و آخرین بازی لیگ قهرمانان یعنی دیدار برگشت فینال نیز روز شنبه 4 آذرماه در ژاپن به انجام می‌رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر