jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۳۴۷۵   ۲۴ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

افشین داوری در خصوص صحبت‌هایی که مبنی بر ارسال نامه‌ای از فدراسیون جهانی در خصوص تغییر و تحولات صورت گرفته در بوکس ایران شنیده می‌شود، گفت: اگر قرار باشد فدراسیون جهانی بوکس (آیبا) نامه‌ای را نسبت به موضوعی ارسال کند، قطعا برای فدراسیون ارسال می‌کند و چنین نامه‌ای را نیز ما در حال حاضر دریافت نکرده‌ایم. من به محض ورود به فدراسیون بوکس در نامه‌ای دلایل استعفا و خروج ناطق‌نوری از فدراسیون بوکس را به فدراسیون جهانی اعلام و خود را نیز به عنوان سرپرست فدراسیون بوکس معرفی کردم.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود شما در نامه‌نگاری با آیبا خود را رئیس فدراسیون بوکس ایران معرفی کردید، گفت: اصلا چنین موضوعی نبوده و با توجه به حساسیت‌ها و سوابق گذشته مدیریتی که داشتم در نامه‌نگاری با آیبا خود را سرپرست فدراسیون معرفی کردم.

سرپرست فدراسیون بوکس درخصوص ایرادهایی که گفته می‌شود به اساسنامه این فدراسیون گرفته شده است، گفت: فدراسیون جهانی درخواست اصلاح اساسنامه‌ای از ما نکرده است و حتی اگر قبل از حضور من نیز چنین درخواستی مطرح شده بود به‌من اعلام می‌شد. داوری با تاکید بر این‌که مشکلی برای برگزاری مجمع فدراسیون بوکس وجود نخواهد داشت، ادامه داد: در حال حاضر آیبا هیچ مشکلی نسبت به برگزاری مجمع مطرح نکرده است و قطعا ثبت‌نام، برگزاری مجمع و انتخابات نیز طبق اساسنامه آیبا صورت خواهد گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر