jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۸۳۲۵۷   ۲۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۰:۵۶

لری فلینت ناشر مجله هاستر برای ارائه اطلاعاتی که به استیضاح شدن دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا منجر شود، جایزه تعیین کرد.

10 میلیون دلار جایزه برای استیضاح ترامپ

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صدا و سیما، روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت لری فلینت ناشر مجله هاستر برای ارائه اطلاعاتی که به استیضاح شدن دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شود، جایزه تعیین کرد.

لری فلینت با انتشار آگهی در روزنامه واشنگتن پست در روز یکشنبه برای کسی که بتواند اطلاعاتی ارائه کند که سبب استیضاح شدن رئیس جمهور آمریکا شود، 10 میلیون دلار جایزه تعیین کرد.

در این آگهی تبلیغی آمده است: «10 میلیون دلار به کسی داده خواهد شد که اطلاعاتی ارائه کند که سبب استیضاح یا برکناری دونالد ترامپ از قدرت شود.»

فلینت دلایل زیادی ارائه کرد که بر اساس آنها، فکر می‌کند ترامپ باید از قدرت برکنار شود. او ترامپ را به «به خطر انداختن سیاست‌های داخلی و خارجی به سبب تضاد منافع امپراطوری تجاری عظیم خود» و همچنین «انتصاب اشخاص فاقد صلاحیت در سمت‌های بلندپایه» متهم کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر