jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۳۱۳۰   ۲۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

با تصمیم وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال مهدی قائدی از تمرین کنار آبی‌پوشان منع شد. قائدی جوان در دیدار با فولاد خوزستان نیمکت نشین بود و فرصت حضور در زمین مسابقه را پیدا نکرد، اما رفتارهای او در رختکن و هنگام حضور در اتوبوس تیم باعث شده تا سرمربی آلمانی فعلا این بازیکن را از تمرین منع کند.

قائدی که در محل تمرین استقلال حاضر شده بود، بعد از دستور شفر در کنار اعضای کمیته فنی و سرپرست استقلال نظاره گر تمرین آبی‌ها شد تا اولین قربانی نظم و انضباط سرمربی استقلال شود. سرمربی استقلال با این تصمیم خود خیلی زود نشان داد که حتی بازیکنانی مانند مهدی قائدی که محبوبیت زیادی دارند نیز در تیم او مصونیت ندارند و باید نظم موردنظر او را رعایت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر