jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۲۶۶۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

جمعی از شهروندان: با این‌که شهروندان زباله‌ها را از مبدا تفکیک می‌کنند، ولی زباله گردها نایلون‌های پلاستیکی را پاره می‌کنند که علاوه بر پخش بوی بدو مخدوش کردن چهره شهر، سبب افزایش جمعیت حیوانات موذی نیز می‌شود.

ترافیک پلیس در اتوبان زین‌الدین

شمس از تهران: پلیس راهنمایی و رانندگی شب‌ها از ساعت 8 و 30 دقیقه به‌بعد با وارد کردن چند خودروی سنگین و پارک آن در اتوبان زین‌الدین باعث ترافیک و سد معبر می‌شود.

ازدحام در مراکز تعویض پلاک

فراهانی از تهران: چرا مراکز تعویض پلاک بیشتری در سطح تهران تاسیس نمی‌شود تا مردم ساعت‌ها وقت خود را در این مراکز هدر ندهند؟

حضور کمرنگ پلیس

کاظمی از تهران: در چهارراه طباطبایی در خیابان امین تهرانپارس به‌علت پارک خودروها روبه‌روی داروخانه همه روزه ترافیک سنگینی را در این محدوده شاهد هستیم. از پلیس راهور تقاضای رسیدگی داریم.

ورود بی‌اجازه به باغ، ممنوع

واحدی از لواسان: افرادی که برای تفریح به باغ‌های لواسان و اطراف آن می‌روند بدون اجازه وارد باغ‌های مردم می‌شوند که باعث درگیری بین مالکان باغ‌ها و مردم می‌شود. از نیروی انتظامی درخواست می‌شود به این مشکل رسیدگی بیشتری کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر