jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۰۸۱۸   ۱۴ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۶

شورای فدراسیون فوتبال فرانسه عصر دیروز در بیاینه ای روژه لمه سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه را برکنار کرد به گزارش تلویزیون خبری فرانسه ال.ث.یی برکناری لمه از سوی فدراسیون فوتبال فرانسه در حالی صورت گرفته که وی حاضر به استعفا از این سمت نبود

ال ث یی به نقل از یکی از نزدیکان روژه لمه گفت : سرمربی تیم ملی فرانسه راضی به استعفا نبود و تنها در انتظار تصمیم رهبران فوتبال فرانسه بود تا در مورد وی تصمیم بگیرند. کلود سیمونه رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه در این باره گفت : این شورا هنوز موفق به تعیین جانشین روژه لمه نشده است روژه لمه از سال نودوهشت میلادی مربیگری تیم ملی فوتبال فرانسه را بر عهده گرفت و در پنجاه و سه دیدار رسمی و غیررسمی آن را رهبری کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر