jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۹۷۵۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

امروزه با پیشرفت فناوری اسباب‌بازی‌های جدیدی تولید شده که می‌تواند درک و فهم بچه‌ها را افزایش دهد و برخی حرفه‌ها و کارها را به آنها به طور عملی بیاموزد.

به گزارش مهر، بتازگی یک خرس اسباب‌بازی جدید سازگار با فناوری واقعیت افزوده عرضه شده که با استفاده از یک برنامه موبایلی می‌تواند تجربه واقعی فعالیت‌های پزشکی را برای کودکان ممکن کند.

با استفاده از دوربین واقعیت افزوده عرضه شده همراه با این اسباب‌بازی می‌توان واقعا به داخل بدن این خرس نگاه کرد و دل‌درد او را به صورت کودکانه مداوا نمود یا لوزه‌های این خرس را مشاهده کرد و از علت گلو دردش مطلع شد.

این خرس به همراه برخی لوازم جانبی مانند گوشی پزشکی، برخی اسباب‌بازی‌های دارویی و غیره عرضه می‌شود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر