jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۷۷۴۳۱ ۰۴ مهر ۱۳۹۶  |  ۲۳:۳۱

مرکز تولید و فنی سیما روی آنتن می برد

همه شور و شعور تشیّع سرخ

مجید شعبان پور رئیس مرکز تولید و فنی سیما از استقرار 3 واحد سیار مجهز به 14 دوربین برای پوشش تصویری مراسم تشییع شهید مدافع حرم خبر داد.

همه شور و شعور تشیّع سرخ

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی سیما؛ رئیس مرکز تولید و فنی سیما با اشاره به تداخل هفته دفاع مقدس و دهه اول محرم و رجعت عارفانه شهید مدافع حرم، محسن حججی روزهای پرکاری را برای همکاران خود پیش بینی کرد.

وی با اشاره به استقرار 3 واحد سیار در میدان امام حسین (ع) تهران برای پوشش کامل تصویری تشییع پیکر شهید حججی تاکید کرد: این مراسم به صورت زنده برای شبکه یک ارسال شده و دیگر شبکه ها نیز از تصاویر ارسالی بهره می برند.

مهندس شعبان پور در ادامه از فعالیت بیش از 90 تن از همکاران خود در مرکز تولید و فنی برای مراسم تشییع پیکر پاک شهید مدافع حرم خبر داد و افزود: با توجه به شروع ماه محرم و برگزاری آیین هایی همچون مراسم شیرخوارگان حسینی، همایش احلی من العسل و عزاداری های روزهای تاسوعا و عاشورا و برنامه های مربوط به هفته دفاع مقدس همکاران ما در مرکز تولید و فنی سیما آماده سرویس دهی به درخواست های متعدد در تهران و مراکز استان ها هستند.

وی اضافه کرد: در کنار امکانات مستقر در اماکن مهمی همچون حسینیه امام (ره)، حرم حضرت معصومه (س)، حرم امام رضا (ع)، حرم عبدالعظیم حسنی و... واحدهای سیار مرکز تولید و فنی به صورت آماده باش کامل هستند تا در صورت نیاز به این مکان ها اعزام شوند.

رئیس مرکز تولید و فنی همچنین از اعزام دو واحد سیار به زنجان و آران و بیدگل سخن گفت و اضافه کرد: همچون سال های گذشته پخش مراسم عزاداری از زینبیه و حسینیه اعظم زنجان و نمایش شور حسینی مردم آران و بیدگل همچنان در دستور کار این مرکز قرار دارد و همکاران ما همچون سنوات پیش این مراسم را پوشش می دهند.

وی تاکید کرد: نیروهای این مرکز در کنار برنامه های معمول هفتگی شبکه های سیما همچون فوتبال، «حالا خورشید»، نماز جمعه و.... در طول ایام محرم در آماده باش کامل به سر می برند تا جوابگوی نیاز برنامه های مختلف در زمینه پوشش تلویزیونی مورد نیاز باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر