jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۷۰۵۶ ۰۴ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

شهردار مسلمان لندن بار دیگر با سفر رسمی رئیس‌جمهور آمریکا به انگلستان مخالفت و سخن وی را به گفتار داعش تشبیه کرد.

به گزاش مهر و به نقل از گاردین، «صادق خان» از لحن ترامپ انتقاد کرد و گفت: وی به زبان داعش سخن می‌گوید. شهردار لندن تاکید کرد در اختلاف با ترامپ، او نیست که مقصر است و این کار را از سر شوق انجام نمی‌دهد. وی همچنین از ادعای ترامپ مبنی بر لزوم ممانعت از ورود مسلمانان به آمریکا انتقاد کرد و خطاب به وی گفت: درباره آنچه می‌گویید خوب فکر کنید، چراکه آنچه شما می‌گویید بی‌شباهت به آنچه داعش می‌گوید نیست. آنها از جنگ تمدن‌ها سخن می‌گویند و این‌که نمی‌توان همزمان مسلمان و غربی بود، حال آن‌که شما هم سهوا در بازی آنها شریک شده و به داعش کمک می‌کنید.

در خبری دیگر، جان مک‌کین، سناتور ارشد جمهوریخواه آمریکا در مصاحبه با شبکه سی‌بی‌اس گفت: ترامپ اظهاراتش را تقریبا هر روز تغییر می‌دهد. فکر نمی‌کنم بتوانم وقتی را برای تجزیه و تحلیل صحبت‌های وی اختصاص دهم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر