jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۷۰۵۶ ۰۴ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

شهردار مسلمان لندن بار دیگر با سفر رسمی رئیس‌جمهور آمریکا به انگلستان مخالفت و سخن وی را به گفتار داعش تشبیه کرد.

به گزاش مهر و به نقل از گاردین، «صادق خان» از لحن ترامپ انتقاد کرد و گفت: وی به زبان داعش سخن می‌گوید. شهردار لندن تاکید کرد در اختلاف با ترامپ، او نیست که مقصر است و این کار را از سر شوق انجام نمی‌دهد. وی همچنین از ادعای ترامپ مبنی بر لزوم ممانعت از ورود مسلمانان به آمریکا انتقاد کرد و خطاب به وی گفت: درباره آنچه می‌گویید خوب فکر کنید، چراکه آنچه شما می‌گویید بی‌شباهت به آنچه داعش می‌گوید نیست. آنها از جنگ تمدن‌ها سخن می‌گویند و این‌که نمی‌توان همزمان مسلمان و غربی بود، حال آن‌که شما هم سهوا در بازی آنها شریک شده و به داعش کمک می‌کنید.

در خبری دیگر، جان مک‌کین، سناتور ارشد جمهوریخواه آمریکا در مصاحبه با شبکه سی‌بی‌اس گفت: ترامپ اظهاراتش را تقریبا هر روز تغییر می‌دهد. فکر نمی‌کنم بتوانم وقتی را برای تجزیه و تحلیل صحبت‌های وی اختصاص دهم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر