jamejamonline
استان ها البرز کد خبر: ۱۰۷۵۵۶۱   ۳۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۵:۳۰

مرد گردو فروش که بر سر جای پارک خودرو مقابل بساطش با پسری جوان درگیر شده بود او را با ضربه چاقو از پای درآورد.

قتل به خاطرجای پارک خودرو

ساعت 20 و 10 دقیقه 6 مرداد امسال مسئول یکی از بیمارستان‌های کرج با 110 تماس گرفت و از مرگ مشکوک مردی جوان خبر داد.

ماموران کلانتری 14 رسالت با حضور در بیمارستان متوجه شدند مرد جوان از سوی دوستانش در حالی که براثر ضربه چاقو زخمی شده بود به بیمارستان منتقل شده و در آنجا جان باخته است.

همچنین ماموران در تحقیق از دوستان پسر جوان متوجه شدند او در جریان درگیری خیابانی با یک گردوفروش به قتل رسیده است. با گزارش این جنایت به بازپرس حسن علایی‌ اصل‌ثمرین و دستور قضایی او جسد پسر جوان به پزشکی قانونی منتقل شد.

با تشکیل پرونده قضایی در شعبه 13 بازپرسی دادسرای جنایی کرج و دستور قضایی بازپرس پرونده، کار آگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان البرز، تحقیقات برای یافتن عامل این جنایت را آغاز کردند.

یکی از دوستان مقتول به افسر تحقیق گفت: شب جنایت من و مقتول و بقیه دوستانم به حوالی عظیمیه کرج رفته بودیم. همان موقع یکی از مردان جوان که در حال تمیز کردن گردو و فروش بلال بود به محل پارک خودروی پرایدمان اعتراض کرد. جای پارک خودرو را عوض کردیم. همین باعث ناراحتی مقتول شد. او که پیاده شد دعوا شروع شد. مرد گردوفروش با چاقو او را زخمی کرد و جانش را گرفت.

در ادامه دوستان متهم به قتل فراری گفته‌های مشابهی را مطرح کردند. عامل جنایت تحت تعقیب قرار گرفت و سرانجام بازداشت شد و پس از اظهارات ضد و نقیض به قتل اعتراف کرد. متهم به قتل به افسر تحقیق گفت: من و دوستانم کنار خیابان نشسته و در حال پوست کندن گردو برای فروش بودیم. همان موقع خودروی پرایدی که چند جوان سرنشین آن بودند، در محل کسب و کارمان پارک کرد. به راننده اعتراض کردیم که جای دیگری پارک کند که جای پارک خودرو را کمی تغییر داد. اما یکی از پسران جوان بنای ناسازگاری گذاشت و بعداز پیاده شدن به سمت‌مان آمد.

وی افزود: او بساط کارمان را به هم ریخت و شروع به فحاشی کرد. دعوایمان بالا گرفت و اطرافیان سعی در میانجیگری برای پایان دادن به دعوا داشتند. او سپس با من گلاویز شد و من هم که عصبانی شده بودم با برداشتن چاقویی، به او ضربه زدم که غرق در خون در خیابان افتاد. از ترس فرارکرم و چاقو را در سطل زباله انداختم متهم به قتل پس از اعتراف به جرم خود روانه زندان شد.

امیرعلی حقیقت‌طلب

ضمیمه تپش جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: