jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۴۴۷۱ ۲۸ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بورخا مایورال،‌ بازیکن جوان تیم فوتبال رئال مادرید در مقابل رئال سوسیه‌داد جای خالی کریم بنزما را پر کرد، اما خود این بازیکن اعتقادی به این موضوع ندارد.

او به خبرنگاران گفت: خوشحالم که گل زده‌ام و خوشحالم که مربیان و هواداران از من راضی هستند، اما جای خالی هیچ بازیکنی با بازیکن دیگری پر نمی‌شود. بنزما مختصات خودش را دارد و همه ما امیدواریم او زودتر به میادین بازگردد. رئال مادرید به حضور او نیازمند است. وی ادامه داد: من را با بنزما مقایسه نکنید، زیدان هرگز به بازیکن سالاری تن نمی‌دهد. او همه بازیکنان را زیر نظر دارد و من شک ندارم که در این خصوص بی‌عدالتی صورت نمی‌گیرد. اگر شایستگی حضور در ترکیب ثابت را داشته باشم،‌ قطعا زیدان مرا خواهد دید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر