jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۲۴۱۵ ۲۲ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مسعود دلخواه ـ که چندی پیش نمایش «مفیستو» را در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه برده بود ـ اعلام کرد از اوایل دی بار دیگر این اثر نمایشی را در تالار مولوی به صحنه خواهد برد.

مسعود دلخواه که چندی پیش نمایش مفیستو را در سالن اصلی تالار مولوی به‌صحنه برد و اجرای عمومی این اثر با استقبال مخاطبان همراه بود درباره اجرای مجدد مفیستو در سال جاری به مهر گفت: «به دلیل استقبال زیادی که از سوی مخاطبان، منتقدان و هنرمندان تئاتر از اجرای عمومی نمایش مفیستو» وجود داشت، خیلی از تماشاگران و هنرمندان تئاتر اجرای مجدد این اثر را پیشنهاد کردند. همچنین از چند سالن تئاتر دولتی و خصوصی نیز پیشنهاد اجرای مفیستو را داشتیم.

وی ادامه داد: ضمن احترام به تمامی پیشنهادهای ارائه شده از سوی سالن‌های مختلف، با توجه به پیشنهاد و حمایتی که مدیریت تالار مولوی داشت و در عین حال ماهیت نمایش مفیستو که ماهیتی آکادمیک، دانشگاهی و با حضور هنرمندان جوان است، تصمیم گرفتیم این اثر نمایشی را بار دیگر در تالار مولوی به صحنه ببریم.

کارگردان نمایش مفیستو درباره زمان اجرا و همچنین تغییرات مدنظر برای اجرای مجدد این اثر نمایشی اظهار کرد: ما در آذرماه تمرین‌های نمایش مفیستو را شروع می‌کنیم و از اوایل دیماه این اثر را در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه خواهیم برد. اگر همه چیز خوب پیش برود، اوایل سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر نیز مفیستو را اجرا خواهیم کرد.

دلخواه یادآور شد: معتقدم وقتی نمایشی اجرا شده و قصد بازتولید آن وجود دارد، حتما باید به لحاظ کیفیت هنری بهتر از قبل باشد. در اجرای مجدد مفیستو، کلیت کار منسجم‌تر می‌شود، همه بازیگران را نگه داشته‌ایم و بعضی از نقش‌ها را که پیش از این بازیگر رزرو داشتند تک‌بازیگر کردم و برخی نقش‌ها هم دارای رزرو خواهند بود. افرادی نیز به گروه همسرایان و موسیقی اضافه می‌شوند.

نمایش مفیستو، تیر و مرداد سال جاری و با حضور مرتضی اسماعیل‌کاشی، محمدرضا علی‌اکبری، پریسا رضایی، ژیلا آل‌رشاد و میلاد افواج به صحنه رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر