Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۷۰۴۱۸ ۱۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۰:۲۵

فتاح در همایش سراسری روسای حراست استان‌ها تاکید کرد:

منع فعالیت حزبی در کمیته امداد امام (ره)

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در همایش سراسری روسای حراست استا‌ن‌ها سیاست های کلی حوزه حراست این نهاد را تبیین کرد.

منع فعالیت حزبی در کمیته امداد امام (ره)

به گزارش جام جم آنلاین از سایت خبری کمیته امداد، مهندس سید پرویز فتاح با اشاره به ضرورت حرکت حراست کمیته امداد به سمت رفتار و اخلاق های اسلامی بر ایجاد تحولی عظیم در این نهاد تاکید کرد و گفت: تلاش ما این است که سطح کمیته امداد در اذهان عمومی ارتقا پیدا کند که رسیدن به این هدف جز با اقدامات اعتمادساز و توجه به حراست از سرمایه اجتماعی سازمان امکان پذیر نیست.

وی با بیان اینکه در صورت مشاهده رفتارهای نادرست همکاران و مددکاران با مددجویان تحت حمایت کمیته امداد برخورد قاطع باید داشته باشیم، گفت: همه ما باید نسبت به حراست از کمیته امداد حساس باشیم چرا که با توجه به مردمی بودن این نهاد، مردم هم انتظارشان ازما همین است و به همین دلیل باید در برابر تخلفات برخورد قاطع داشته باشیم و در صورت مشاهده تخلف برخورد خواهد شد .

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) همسو بودن کارکنان و مدیران کمیته امداد با اهداف این نهاد را امری لازم دانست و گفت: مدیریت بدون قاطعیت معنا پیدا نمی کند و با توجه به اینکه حراست بخش مهمی از مدیریت کمیته امداد محسوب می شود این قاطعیت باید بیش از پیش نمایان شود.

فتاح یکی وظایف حراست را کنترل رفتارهای حزبی و گروهی میان کارکنان کمیته امداد دانست و بیان کرد:هر تخلف کوچکی در کمیته امداد می‌تواند بازتاب گسترده‌ای داشته باشد بر همین اساس همانند زمان انتخابات در این نهاد اجازه رفتار حزبی به مدیران و کارکنان داده نمی‌شود.

وی وظیفه حراست را حفاظت، صیانت و ارشاد کارکنان و مخاطبان کمیته امداد در برابر آسیب‌ها و تهدیدات احتمالی عنوان کرد وافزود : حراست کمیته امداد باید نقاط آسیب پذیر را بشناسد و در صدد رفع آن تلاش کند.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه حراست باید همیشه شان و آبروی مددجویان را درنظر بگیرد و در صورت مشاهده خطا و مشکلی با ظرافت و درایت لازم از مسئولان ذیربط موضوع را پیگیری کند خطاب به نیروهای حراستی گفت: اجازه ندهید فرد یا افرادی بر کارها و تخلفات خود سرپوش بگذارند و در صورت مشاهده با متخلفان برخورد جدی می شود.

وی به موضوع امانتداری نیروهای حراست کمیته امداد اشاره کرد و گفت: نقش حراست نقش امانتدارانی است که امانت مردم را به دست صاحبانشان می رساند و صیانت از منابع مادی و معنوی کمیته امداد وظیفه همه است که حراست در این امر با دقت بیشتری ایفای نقش می کند.

فتاح در نظر گرفتن شرایط استان های مختلف در تهیه نسخه حراستی برای هر منطقه را مهم دانست و بیان کرد:استان های ما در شرایط مختلفی قرار دارند که در این رابطه باید حراست هر استان مطابق شرایط خاص هر استان دیده شود.

وی به ملاک های ارزیابی کمیته امداد اشاره کرد و گفت : نگاه مردم، مددجویان و نظر دفتر مقام معظم رهبری در زمینه عملکرد کمیته امداد سه شاخص اصلی ارزیابی این نهاد محسوب می شود.

شایسته ذکر است در حاشیه این مراسم علی سالارکیا به عنوان مشاور رئیس و مدیر کل حراست کمیته امداد معرفی و از فعالیت های محمد علی متبحری، مدیر کل سابق حراست کمیته امداد تقدیر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر