jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۸۸۰ ۱۴ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دوومیدانی درباره اعزام الهام کاکلی به رقابت‌های داخل سالن ترکمنستان می‌گوید: هنوز اعزام نشدن کاکلی قطعی نشده و ما و کمیته ملی المپیک تلاش می‌کنیم این دونده به بازی‌ها اعزام شود.

این در حالی است که الهام کاکلی در مصاحبه‌ای از اعزام نشدنش به بازی‌ها گفت و امید این ورزشکار به مسابقه در عشق‌آباد از بین رفته است.

کیهانی در پاسخ به این پرسش که چرا اسم الهام کاکلی در فهرست اولیه تیم اعزامی نبود که اینک با مشکل روبه‌رو نشود، توضیح می‌دهد: سهمیه اعزام ما 9 نفر تعیین شده بود. سازمان تیم‌های ملی شانس مدال‌ها را انتخاب کرده است. کاکلی نفر دهم تیم ماست، بنابراین اگر کمیته موافقت نمی‌کرد کار تا همین جا هم پیش نمی‌رفت. اکنون هم دلیلی ندارد کاکلی ناراحت باشد. ما او را برای رقابت‌های قهرمانی داخل سالن آسیا آماده می‌کنیم که اگر یک درصد به ترکمنستان اعزام نشد در این رقابت‌ها حاضر شود.شانس کسب مدال رضا قاسمی بیشتر از کاکلی است، اما این به معنی نداشتن شایستگی دختر دونده ما نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر