jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۸۴۲ ۱۴ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

معاون توسعه و پیش‌بینی تحقیقات هواشناسی استان اصفهان عنوان کرد: عمده بارش‌های پاییزی امسال استان بدون تاخیر و از نیمه دوم آبان و بیشتر از آذر آغاز خواهد شد.

نوید حاج‌بابایی اظهار کرد: بیشترین بارش‌ها در مناطق غربی استان و سرچشمه‌های زاینده رود خواهد بود. وی با تاکید بر این‌که این بارش‌ها به هیچ عنوان جبران‌کننده کم بارشی سال‌های گذشته نخواهد بود، ادامه داد: خوشبختانه وضعیت بارش در پاییز امسال نسبت به سال گذشته بهتر و مشابه میانگین بلند مدت است. معاون توسعه و پیش‌بینی تحقیقات هواشناسی استان اصفهان با اشاره به این‌که بیشترین کاهش بارش نسبت به بلند مدت در شرق اصفهان و مرکز استان اتفاق افتاده است، تصریح کرد: بارش‌ها در این مناطق بیش از 40 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.حاج بابایی با بیان این‌که بیشترین خشکسالی هیدرولوژیک در مرکز استان و شرق اصفهان اتفاق افتاده است، خاطرنشان کرد: 95 درصد مساحت اصفهان درگیر خشکسالی است. 23درصد مساحت استان خشکسالی خفیف، 38درصد خشکسالی متوسط و 30درصد خشکسالی شدید و 4درصد استان را خشکسالی بسیار شدید فرا گرفته است. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر