jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۶۹۷۹۸   ۱۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۰

معمای سقوط مرگبار مرد جوان از پل رسالت با ادعای همسر و خانواده او پیچیده‌تر شد.

شامگاه 16 مرداد امسال مردی جوان از روی پل رسالت به‌طور مرموزی سقوط کرد و فوت شد. ماموران در بررسی گوشی تلفن همراه به‌جامانده از وی در محل حادثه متوجه شدند ساعت 16 همان روز زنی چند بار با وی تماس گرفته و او پاسخش را نداده که معلوم شد وی همسرش بوده است. همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، همسر متوفی به دادسرا احضار و در تحقیقات قضایی گفت: شوهرم چند سال شیشه مصرف می‌کرد، اما مدتی بود اعتیادش را ترک کرده و به‌دلیل مشکلات روحی که داشت به بیماری ام‌اس مبتلا شد. یک شب قبل از حادثه به خانه برادرم رفته بودم که او نیامد و به خانه خودمان در شهر قدس رفت. بعد هم به من گفت نزد دوستش در تهران می‌رود تا آزمایش‌های ام.آر.آی انجام دهد. شوهرم یک بار 700 قرص خورده بود تا خودکشی کند که توانستم او را نجات دهم. باورم نمی‌شود این اتفاق برایش افتاده و فوت شده است.

پدر و برادر مرد جوان دیروز به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران آمدند و گفتند نمی‌دانند چرا این حادثه برای پسر خانواده رخ داده است. برادر این مرد به قاضی پرونده گفت: برادرم مدام از همسرش می‌ترسید و می‌گفت می‌ترسد خانه را از او بگیرد، به همین خاطر از من می‌خواست قولنامه را نزد خودم نگه دارم. خانه او در قلعه حسن‌خان است و تا میدان رسالت مسافت زیادی دارد و نمی‌دانم چطور شده به آنجا آمده است. او حتی درباره این‌که بیماری ام‌اس گرفته به من حرفی نزده بود. او انگیزه‌ای برای خودکشی نداشته است.

با توجه به گفته‌های آنها تحقیقات در این باره ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر
سلبریتی‌ زده نیستیم

مژده لواسانی، مجری «بسته پیشنهادی» از ویژگی‌های برنامه‌ای می‌گوید بعد از مد‌ت‌ها با آن به تلویزیون بازگشته است

سلبریتی‌ زده نیستیم

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها