jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۵۱۷ ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

تدی راینر، جودوکار فرانسوی 100+ کیلوگرم توانست در مسابقات قهرمانی جهان جودو نهمین مدال طلای جهانی خود را کسب کند. این صد و سی و چهارمین برد راینر در مسابقات جودو بود. این جودوکار 28 ساله در فینال سنگین وزن مسابقات قهرمان جهان حریف خود دیوید مورا را ایپون کرد و نهمین مدال طلای جهانی خود را به‌دست آورد.

راینر بعد از این موفقیت در مصاحبه به CNN، گفت‌: این روزها بسیار سخت بودند. از بازی‌های المپیک تاکنون این اولین مسابقاتی بود که در آن شرکت کردم و الان رقیبان جدید زیادی دارم. حریفان جوان‌تر بسیار زیبا مبارزه می‌کنند. بسیار سریع هستند و من از این مساله خوشحالم. بازی‌های المپیک بسیار دور است. با این حال من بعد از پنج تا ده روز استراحت دوباره تمرین را آغاز می‌کنم. راینر با کسب نهمین مدال طلای جهانی خود به یکی از برترین ورزشکاران جودوی تاریخ تبدیل شد. او پارسال در المپیک ریو نیز دومین مدال طلای المپیک خود را در وزن 100+ کیلوگرم کسب کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر