jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۶۷۹ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

وزیر بهداشت درباره بیمارانEB (پروانه‌ای) گفت: متاسفانه این بیماری هنوز به‌عنوان بیماری خاص شناخته نشده به دولت پیشنهاد دادیم و پیگیر قضیه خواهیم بود به طوری‌که طی دو سال گذشته 5 میلیارد تومان از طرح تحول نظام سلامت اعتبار گذاشتیم‌.

به گزارش جام‌جم، حسن هاشمی در سفر به همدان در جمع خبرنگاران افزود‌: باید مراقبتهای لازم برای پیشگیری از تولد بیشتر این بیماران انجام شود و امیدواریم حمایت بیشتر بیمه‌ای یا در قالب بیماران خاص یا به هر نحو ممکن انجام گیرد، چرا که این گروه از بیماران و خانواده‌هایشان درد و رنجشان بسیار زیاد است پس نباید برای تأمین مایحتاجشان مشکلی داشته باشند.

‌او در مورد خدمات دندانپزشکی نیز یاد آور شد:‌ در ابتدای شروع دولت یازدهم کمتر از 5 درصد خدمات دندانپزشکی در مراکز دولتی ارائه می‌شد، هدف‌گذاری ما این بود که به رقم 25 درصد دسترسی به خدمات دندان پزشکی دولتی برسیم که در این برنامه پیشگیری را شروع کردیم و توانستیم در بخش پیشگیری برای 7 میلیون دانش آموز در 5 نوبت کار پیشگیری در حوزه دندان را آغاز کنیم و 35 میلیون خدمت انجام شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر