jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۶۷۹ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

وزیر بهداشت درباره بیمارانEB (پروانه‌ای) گفت: متاسفانه این بیماری هنوز به‌عنوان بیماری خاص شناخته نشده به دولت پیشنهاد دادیم و پیگیر قضیه خواهیم بود به طوری‌که طی دو سال گذشته 5 میلیارد تومان از طرح تحول نظام سلامت اعتبار گذاشتیم‌.

به گزارش جام‌جم، حسن هاشمی در سفر به همدان در جمع خبرنگاران افزود‌: باید مراقبتهای لازم برای پیشگیری از تولد بیشتر این بیماران انجام شود و امیدواریم حمایت بیشتر بیمه‌ای یا در قالب بیماران خاص یا به هر نحو ممکن انجام گیرد، چرا که این گروه از بیماران و خانواده‌هایشان درد و رنجشان بسیار زیاد است پس نباید برای تأمین مایحتاجشان مشکلی داشته باشند.

‌او در مورد خدمات دندانپزشکی نیز یاد آور شد:‌ در ابتدای شروع دولت یازدهم کمتر از 5 درصد خدمات دندانپزشکی در مراکز دولتی ارائه می‌شد، هدف‌گذاری ما این بود که به رقم 25 درصد دسترسی به خدمات دندان پزشکی دولتی برسیم که در این برنامه پیشگیری را شروع کردیم و توانستیم در بخش پیشگیری برای 7 میلیون دانش آموز در 5 نوبت کار پیشگیری در حوزه دندان را آغاز کنیم و 35 میلیون خدمت انجام شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر