jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۶۲۵ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سکوت درباره ادعای مطالبه پورسانت از اسپانسر کشتی

داورزنی از تشک کشتی عقب‌نشینی کرد

در حالی که انتظار می‌رفت اختلاف وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون کشتی به جاهای باریک کشیده شود، محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و کسی که فدراسیون کشتی او را مسبب اصلی ایجاد حواشی اخیر می‌داند، در تازه‌ترین اظهار نظر خود عنوان کرد اختلافی با فدراسیون کشتی وجود ندارد! اظهار نظری که فدراسیون‌نشینان معتقدند یک عقب‌نشینی تاکتیکی است و معاون وزیر همچنان بر مواضع قبلی خود راسخ است.

به هر ترتیب وزارت ورزش و جوانان و محمدرضا داورزنی در حالی بر بررسی نتیجه تیم ملی کشتی آزاد در جهانی پاریس تاکید دارند که در مقابل فدراسیون کشتی ادعا دارد این موضوع صرفا به دستاویز وزارت ورزش و معاون وزیر برای ایجاد حاشیه برای کشتی تبدیل شده است، طوری که منصور برزگر عضو شورای فنی دلیل اختلاف پیش آمده را مسائل مالی عنوان کرد و علی بیات سرپرست تیم ملی نیز ادعا کرد وزارت ورزش به دنبال گرفتن پورسانت از اسپانسر فدراسیون کشتی است! اسپانسری که فدراسیون کشتی در کنار دیگر اسپانسرهایش بالغ بر 93 درصد نیاز مالی فدراسیون کشتی را در طول سال تامین می‌کند و مشخص نیست چنانچه این ادعا صحت داشته باشد چه پیامدهایی برای دو طرف خواهد داشت!

به هر ترتیب داورزنی در تازه‌ترین اظهار نظر خود می‌گوید: هیچ اختلافی بین وزارتخانه و فدراسیون کشتی وجود ندارد و حتی وزارتخانه‌ آنها را در رسیدن به موفقیت در المپیک 2020 حمایت می‌کند. آنچه مسلم است، کشتی فرنگی در رقابت‌های جهانی نتیجه خوبی گرفت و وزارت ورزش و جوانان هم در کنار فدراسیون کشتی نتایج آزادکاران را بررسی خواهد کرد و این مهم به‌دلیل مسئولیت وزارت ورزش و جوانان و نقش حاکمیتی است که بر عهده دارد. در این بین مشکل خاصی وجود ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر