jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۶۲۵ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سکوت درباره ادعای مطالبه پورسانت از اسپانسر کشتی

داورزنی از تشک کشتی عقب‌نشینی کرد

در حالی که انتظار می‌رفت اختلاف وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون کشتی به جاهای باریک کشیده شود، محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و کسی که فدراسیون کشتی او را مسبب اصلی ایجاد حواشی اخیر می‌داند، در تازه‌ترین اظهار نظر خود عنوان کرد اختلافی با فدراسیون کشتی وجود ندارد! اظهار نظری که فدراسیون‌نشینان معتقدند یک عقب‌نشینی تاکتیکی است و معاون وزیر همچنان بر مواضع قبلی خود راسخ است.

به هر ترتیب وزارت ورزش و جوانان و محمدرضا داورزنی در حالی بر بررسی نتیجه تیم ملی کشتی آزاد در جهانی پاریس تاکید دارند که در مقابل فدراسیون کشتی ادعا دارد این موضوع صرفا به دستاویز وزارت ورزش و معاون وزیر برای ایجاد حاشیه برای کشتی تبدیل شده است، طوری که منصور برزگر عضو شورای فنی دلیل اختلاف پیش آمده را مسائل مالی عنوان کرد و علی بیات سرپرست تیم ملی نیز ادعا کرد وزارت ورزش به دنبال گرفتن پورسانت از اسپانسر فدراسیون کشتی است! اسپانسری که فدراسیون کشتی در کنار دیگر اسپانسرهایش بالغ بر 93 درصد نیاز مالی فدراسیون کشتی را در طول سال تامین می‌کند و مشخص نیست چنانچه این ادعا صحت داشته باشد چه پیامدهایی برای دو طرف خواهد داشت!

به هر ترتیب داورزنی در تازه‌ترین اظهار نظر خود می‌گوید: هیچ اختلافی بین وزارتخانه و فدراسیون کشتی وجود ندارد و حتی وزارتخانه‌ آنها را در رسیدن به موفقیت در المپیک 2020 حمایت می‌کند. آنچه مسلم است، کشتی فرنگی در رقابت‌های جهانی نتیجه خوبی گرفت و وزارت ورزش و جوانان هم در کنار فدراسیون کشتی نتایج آزادکاران را بررسی خواهد کرد و این مهم به‌دلیل مسئولیت وزارت ورزش و جوانان و نقش حاکمیتی است که بر عهده دارد. در این بین مشکل خاصی وجود ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر