jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۵۲۷ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

چند روز پیش بود که خبر رسید علی‌‌اکبر‌طاهری و سایر مسئولان پرسپولیس به دنبال این هستند در کنار مجموعه ورزشی شهید کاظمی، موزه باشگاه پرسپولیس را احداث کنند؛اتفاقی خوب که بدون شک جام‌هایی را که سرخپوشان در طول سال‌ها گرفته اند یک جا جمع می‌کنند، اما مشکل بزرگی که بر سر این راه وجود دارد، این است که برای راه‌اندازی این موزه به تمام جام‌هایی نیاز است که در طول تاریخ به آن دست پیدا کرده‌اند، اما بیشتر این جام‌های قهرمانی در اختیار باشگاه نیست!

در دهه‌های 60 و 70 پرسپولیس تشکیلات منظمی نداشت و جام‌هایی که کسب کرده به امانت در خانه بعضی افراد است.همچنین لوح‌ها و تقدیرنامه‌هایی که آنها گرفته‌اند، سرنوشت نا معلومی دارد و اصلا مشخص نیست این جام‌ها دست چه کسانی است؟ براساس اخبار رسیده، طاهری و دوستانش رایزنی‌ها در این خصوص را آغاز کرده اند و از روی فهرست و افرادی که زمانی در این تیم پست و مقام داشته اند به کدهای خوبی در این زمینه رسیده‌اند. برخی از جام‌ها نزد مدیران عاملی است که دیگر ربطی به باشگاه ندارند و قرار است بزودی جلساتی تشکیل شود تا نحوه برگرداندن این جام‌ها به موزه‌ای که قرار است تاسیس گردد، مشخص شود. ظاهرا خیلی از جام‌ها به امانت در اختیار پروین است.مردی که افتخارات زیادی را برای پرسپولیس به دست آورده و در شرایطی که تیم اوضاع و احوال چندان مناسبی نداشته آن را سر پا نگه داشته است.پرسپولیسی‌ها همچنین از همه کسانی که جام،لوح یا تقدیر نامه‌ای در اختیار دارند، درخواست کرده امانت‌ها را در اختیار باشگاه قرار دهند تا کلکسیون پرسپولیس تکمیل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر