jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۱۰۰ ۰۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در شرایطی که چند ماهی است، محمدرضا داورزنی از فدراسیون والیبال به وزارت ورزش کوچ کرده و در پست کلیدی معاونت قهرمانی و حرفه‌ای وزارتخانه فعالیت می‌کند؛ هنوز تکلیف ریاست فدراسیون والیبال نامشخص است.

اکنون با ابقای سلطانی‌فر در وزارت ورزش، داورزنی هم به کار خود در این وزارتخانه ادامه می‌دهد و دیگر نمی‌تواند به صورت قانونی، سرپرست فدراسیون والیبال باشد.

گفته می‌شود، به زودی از سوی وزیر ورزش و جوانان، سرپرست جدیدی برای فدراسیون انتخاب می‌شود. سپس انتخابات به فاصله چند ماه برگزار خواهد شد. برخی رسانه‌ها از بهروز منتقمی، مدیرکل منابع انسانی وزارت ورزش به عنوان سرپرست جدید فدراسیون والیبال نام برده‌اند.

منتقمی که سابقه سرپرستی باشگاه پرسپولیس را هم در کارنامه دارد، در واکنش به این شایعه گفت: قرار نیست چنین اتفاقی رخ دهد. نه مذاکره‌ای با من صورت گرفته و نه من تصمیمی برای رفتن به فدراسیون والیبال دارم. بهتر است، سایر دوستان به صورت تخصصی این رشته را دنبال کنند.

در حال حاضر احمد ضیایی، نایب رئیس فدراسیون والیبال گزینه اول وزارت ورزش و جوانان برای سرپرستی این فدراسیون به شمار می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر