jamejamonline
استان ها خراسان رضوی کد خبر: ۱۰۶۷۶۳۶ ۰۷ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۳:۳۷

تولیت آستان قدس رضوی(ع) با بیان اینکه مسئله اول کشور موضوع اقتصاد، معیشت و اشتغال جوانان است، گفت: امروز باید تلاش مسئولان در جهت رونق کسب و کار و تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور باشد.

رئیسی: فقر زیبنده نظام اسلامی نیست

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در مراسم سوگواری سالروز شهادت امام باقر(ع) که در مهدیه سربیشه برگزار شد در جمع مردم این شهرستان اظهار داشت: تبیین و عبودیت انسان را آزاد می‌کند و رمز خروش شجاعانه و ایستادگی امام راحل و رهبر انقلاب در برابر مستکبران این است که این شخصیت‌ها از هر بند و تعلقی آزاد بودند و همگی بندگان خدا هستند.

وی با بیان اینکه به هیچ عنوان شیاطین نتوانستند شهدا را تطمیع کنند و آنها جان خود را برای رضای پروردگار و حفظ ارزش‌های الهی نثار کردند، افزود: شهید حججی و همه شهدایی که کوچه‌های این مرز و بوم به نام آنها مزین است آزادمردانی بودند که خود را از بندهای شیطان و تمایلات نفسانی آزاد کردند.

رئیسی افزود: امروز مسئله اول کشور موضوع اقتصاد، معیشت و اشتغال جوانان است و مسئولان باید برای مغتنم شمردن فرصت خدمت‌رسانی به مردم از این فرصت استفاده کرده و خدمت‌رسانی به مردم و گره‌گشایی از مشکلات آنها را در صدر برنامه‌های خود قرار دهند.

نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری گفت: تمام تلاش مسئولان با کمک دیگر آحاد مردم باید در جهت رونق کسب و کار و تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور باشد چون فقر و مشکلات معیشتی مردم به هیچ عنوان زیبنده نظام اسلامی ما نیست.

تولیت آستان قدس رضوی(ع) افزود: در حوزه گره‌گشایی مشکلات مردم همه مسئولان باید به‌دور از هرگونه جناح سیاسی با انسجام و اتحاد برای خدمت به مردم تلاش کنند همچنین تمام آحاد مردم با کمک مسئولان باید در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق کسب و کار در کشور همکاری و تلاش کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: