jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۷۲۶۱ ۰۷ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سهراب کیهانی، فوق‌تخصص زانو و جراح بهداد سلیمی درباره وضعیت زانوی کیانوش رستمی قهرمان المپیک ریو در دسته 85 کیلوگرم، گفت: تاندون پای رستمی تا حدودی دچار تورم و گرفتگی شده بود که با انجام کار درمانی بزودی مرتفع می‌شود و مشکلی برای حضور در مسابقات جهانی آمریکا ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا رستمی مشکلی برای شرکت در مسابقات جهانی وزنه‌برداری که آذرماه در آمریکا برگزار می‌شود، ندارد، گفت: تاندون پای کیانوش رستمی باید تحت کنترل باشد تا با انجام کارهای درمانی و فیزیوتراپی او را برای مسابقات جهانی آمریکا آماده کنیم.

کیهانی همچنین درباره وضعیت زانوی بهداد سلیمی پس از انجام عمل جراحی به منظور بازسازی رباط صلیبی قدامی او، گفت‌: نسبت به گذشته شرایط بهتری دارد و تمرینات خود را بدون هیچ‌مشکلی انجام می‌دهد. البته الان نیاز نیست به آمادگی بالا برسد و در روز مسابقه باید از شرایط آمادگی مطلوب برخوردار باشد. به‌ هر حال وضعیت زانوی بهداد نسبت به گذشته خیلی بهتر شده است و مشکل خاصی ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر