jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۹۳۱ ۰۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل از آغاز ترمیم و بازسازی باند اصلی فرودگاه اردبیل در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

فخرالدین هاشمی تصریح کرد: فرودگاه اردبیل تنها فرودگاه با دو باند متقاطع در بین 54 فرودگاه فعال کشور است که به منظور بازسازی باند مناقصه‌ای به ارزش 45 میلیارد تومان برگزار می‌شود. وی با بیان این‌که تا مهرماه امسال پیمانکار باند مشخص شده و عملیات عمرانی از بهمن آغاز می‌شود، اضافه کرد: فاصله زمانی اتمام پروژه 15 ماه پیش‌بینی شده است.

مدیر کل فرودگاه‌های استان تاکید کرد: در طول مدت زمان بازسازی باند اصلی، عملیات نشست و برخاست پروازها در باند دوم انجام می‌شود و به هیچ عنوان تعطیلی پرواز نداریم. هاشمی با اشاره به این‌که بخشی از تعمیرات وسط باند ممکن است در پارکینگ مشکلاتی به‌وجود آورد، اضافه کرد: ابتدای باند 33 به‌عنوان پارکینگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت و از سویی سیستم روشنایی برای انجام پروازها در باند دوم تدارک دیده خواهد شد تا پرواز‌های شبانه نیز از این باند انجام شود./ مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر