jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۹۰۲ ۰۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

با وجود آن که منصوریان به تمرین استقلال برگشته، اما هر لحظه احتمال برکناری او وجود دارد. اظهارات زلاتکو دالیچ، سرمربی سرشناس بوسنیایی به خوبی نشان داد، مدیران استقلال به دنبال گزینه‌ای سرشناس برای نیمکت خود هستند.

این مربی باتجربه تاکید کرد، از طرف باشگاه استقلال با او تماس گرفته‌اند، اما حاضر نشده به تهران بیاید تا هدایت تیم آبی‌پوش را برعهده گیرد. این اظهارنظر دالیچ به خوبی نشان داد که مدیران استقلال اعتماد خود را به منصوریان از دست داده‌اند و اگر با یک گزینه خوب خارجی به توافق برسند، سرمربی جوان خود را از کار برکنار خواهند کرد. تعطیلی لیگ برای منصوریان بسیار سخت و کابوس‌وار می‌گذرد و بدون شک سرمربی آبی‌پوشان پایتخت آرزو می‌کرد که لیگ برگزار می‌شد چراکه تیمش با یک پیروزی می‌توانست از بحران خارج شود و او هم نفس راحتی بکشد. دیدار بعدی استقلال برابر پارس جنوبی شگفتی‌ساز خواهد بود که با تارتار عملکرد خیره‌کننده داشته و در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد. این بازی در صورت باقی ماندن منصوریان روی نیمکت استقلال بازی مرگ و زندگی او خواهد بود و در صورت پیروزی می‌تواند حکم ماندن خود را امضا کند، اما در صورت شکست یا تساوی به احتمال زیاد منصوریان باید به دنبال استعفا باشد یا اخراج شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر