jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۸۹۷ ۰۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

با پیام تبریک خوزه پرورنا، رئیس فدراسیون جهانی قایقرانی به قایقران ایرانی، کار ارزشمند عادل مجللی در رقابت‌های قهرمانی جهان بیشتر مشخص شد.

مجللی در این رقابت‌ها مدال برنز را بر گردن آویخت و با تحسین پرورنا روبه‌رو شد که کسب این مدال را موفقیتی ارزشمند برای قایقرانی ایران و آغاز راهی دشوار در کسب پیروزی‌های بزرگ دانست.

عادل مجللی در راچیسه جمهوری چک، نخستین مدال تاریخ قایقرانی ایران را در رده سنی بزرگسالان و در مسابقات آب‌های آرام قهرمانی جهان در کانوی یک نفره 200متر به دست آورد. مجللی در فینالA پس از قایقرانان بلاروس و گرجستان بر سکوی سوم جهان ایستاد و صاحب مدال برنز شد.

غلامرضا امینی، رئیس فدراسیون قایقرانی هم با اشاره به کسب مدال مجللی برای ارتقای مدال‌های ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ابراز امیدواری کرد و گفت: ارتقای مدال‌های بازی‌های آسیایی اینچئون مهم‌ترین هدف ما در جاکارتاست. تعویض رنگ 9 مدالی که در دوره قبل داشتیم برای ما بسیار مهم است و می‌خواهیم یک مدال طلای دوره قبل را ارتقا بدهیم. درخشش نبی رضایی در جوانان قهرمانی جهان و مدال برنز مجللی در مسابقات جهانی نوید بخش تحقق این هدف و کسب مدال‌ طلای بیشتر در جاکارتاست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر