jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۶۶۷۵۳ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۳:۵۱

رییس سازمان حفاظت از محیط زیست عنوان کرد:

بی اطلاعی اکثریت مردم از مسائل زیست محیطی

رییس سازمان حفاظت از محیط زیست در گفت و گو با رادیو ایران گفت: سازمان محیط زیست در جهت آموزش های عمومی گام های اساسی برمی دارد و در تحقق این امر اقدامات موثر و لازمی را انجام می دهد.

بی اطلاعی اکثریت مردم از مسائل زیست محیطی

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، عیسی کلانتری در گفت و گو با برنامه سلام ایران به برنامه های دولت در حوزه محیط زیست پرداخت و در این باره گفت: در مورد محیط زیست باید گفت اکثریت مردم ایران بی اطلاع از مسائل زیست محیطی هستند، همین مسئله باعث شده سازمان محیط زیست در جهت آموزش های عمومی گام های اساسی بردارد و در تحقق این امر اقدامات موثر و لازمی را انجام دهد.

وی بخش دیگر سخنانش را به خبرهای منتشر شده درباره روستای آشوراده اختصاص داد و با بیان اینکه متاسفانه رسانه های ایران اخبار را به صورت کامل منتشر نمی کنند، خاطر نشان کرد: سال گذشته در سفر دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور به منطقه گرگان بحث تبدیل شدن روستای آشورزاده به منطقه توریستی مورد بررسی قرار گرفت. در آن جلسه قرار بر این شد تنها 38 هکتار ( آن بخشی که در حاشیه این منطقه قرار دارد و مرکز تجمع پرندگان عبوری است) از 1400 هکتار به مرکز توریستی تبدیل شود؛ از آنجا که این پروژه ها مورد تایید محیط زیست نبود قرار بر این شد تمامی پروژه ها هماهنگ با محیط زیست ارائه شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر
خیلی هم موفق هستم!

گفت‌وگو با لاله صبوری، بازیگر باسابقه تلویزیون که حالا چند سالی است دیگر نقش‌های پررنگی بازی نکرده است

خیلی هم موفق هستم!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر