jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۶۶۷۲۲ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۲:۱۷

پزشکی قانونی تهران اعلام کرد: در۳ ماه اول امسال 294 مورد مرگ ناشی از تصادفات رانندگی به مراکز پزشکی قانونی تهران ارجاع شد که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 7 درصد کاهش یاقته است.

تصادفات رانندگی جان ۲۹۴ تهرانی را گرفت

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان پزشکی قانونی، پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد: در ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد امسال 294 مورد در تصادفات رانندگی استان تهران جان خود را از دست داده اند که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال 95 که تعداد موارد فوت ناشی از حوادث رانندگی 296 نفر اعلام شده بود 7 درصدکاهش یافته است.

از کل جانباختگان تصادفات رانندگی درسه ماه سال‌جاری 242 نفر مرد و 52 نفر زن بوده اند.

همچنین در این گزارش با اشاره به محل وقوع تصادفات منجر به فوت آمده است معابر درون شهری با 219 مورد بیشترین فوت در اثر تصادفات رانندگی را به خود اختصاص داده اند و پس از آن جاده های برون شهری با 68 مورد، معابر و جاده های روستایی با 3 مورد قرار دارند و محل وقوع 4 مورد فوت ناشی از تصادفات نیز نامعلوم اعلام شده است.

در خرداد ماه سال‌ جاری نیز 110 نفر در حوادث رانندگی استان تهران جان باخته اند که از این تعداد 92 نفرمرد و 18 نفر زن بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر