jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۶۲۱ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رسانه‌ها و دوستان مرا شرمنده کردند

حشمت مهاجرانی در انتظار جراحی دوم

سرمربی پرافتخار فوتبال که چندی پیش در بیمارستان ایرانیان دبی تحت عمل جراحی قرار گرفت، قرار است بزودی و برای دومین بار عمل جراحی شود.

حشمت مهاجرانی دیروز در این باره گفت: بنده دو هفته پیش از ناحیه معده دچار ناراحتی شدید شدم و در بیمارستان ایرانیان تحت عمل قرار گرفتم. ولی قرار است بزودی در آمریکا و برای دومین بار تحت عمل جراحی قرار گیرم. در دبی، دکتر مظفری و دکتر هوشنگی سنگ تمام گذاشتند و همچنین دوستانم برایم زحمات زیادی را متقبل شدند که جا دارد از یکایک این عزیزان تشکر کنم. در این چند روز البته بسیاری از رسانه‌های ورزشی کشور و دوستانم با تماس‌های مکرر جویای احوالم بودند که واقعا از آنها ممنون هستم. فعلا در منزل دخترم در دبی استراحت می‌کنم و اواخر هفته جاری راهی آمریکا می‌شوم تا برای عمل جراحی نوبت دوم آماده شوم.

مهاجرانی در پایان درگذشت ایرج باباحاجی خبرنگار ورزشی و نویسنده فوتبال کشورمان را تسلیت گفت و برای بازماندگان و خانواده این زنده‌یاد آرزوی صبر و شکیبایی کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر