jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۶۵۰۷۶ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۷:۳۳

وکیل خواننده سرشناس رپ که به جرم قتل پدرخوانده اش دستگیر شده است، گفت: هنوز تحقیقات مقدماتی در پرونده حمیدرضا انجام نشده و پس از آن تصمیم‌گیری قضایی آغاز خواهد شد.

موکلم ناخواسته وارد درگیری شد +عکس

به گزارش جام جم، مجید امجدی‌فخر به اتهام موکل خود اشاره کرد و افزود: به‌دلیل این‌که در محل ضرب و جرح حضور داشت، اتهامش قتل‌ عمد است، اما چون اقدام کشنده‌ای انجام نداده، از وسیله‌ای استفاده نکرده و پدرخوانده‌اش هم از قبل دچار کسالت بوده است بنابراین باید درخصوص این اتهام، رسیدگی دقیق‌تری انجام شود.

وی ادامه داد: تا زمانی که مدارکی دال بر رد قتل‌عمد ارائه نشود، حمیدرضا همچنان متهم به قتل‌عمد خواهد بود.

البته باید بگویم او ناخواسته وارد یک درگیری خانوادگی شده و کسالت پدرخوانده‌اش که شامل بیماری قند و قلبی است هم می‌تواند مزید بر علت باشد.

امجدی با بیان این‌که روند رسیدگی به پرونده موکلش ممکن است حداقل چهار ماه طول بکشد، به جام‌جم آنلاین گفت: در حال حاضر امکان آزادی موکل با وثیقه وجود ندارد. او همچنان در بازداشت موقت است تا تحقیقات پزشکی قانونی و اظهارات شهود اعلام شود. سپس بازپرس پرونده تصمیم‌گیری می‌کند. ضمن این‌که برادر مقتول به عنوان اولیای‌دم از آلمان به تهران آمده است.

حمیدرضا، خواننده سرشناس رپ، چهار روز قبل به اتهام قتل‌عمد پدرخوانده‌اش بازداشت شد. او در اعترافات اولیه‌اش گفته است: پس از تماس برادرم از آمریکا مبنی بر این‌که مقتول با مادرم درگیر شده، بسرعت خودم را به خانه رساندم، اما وقتی اعتراض کردم، با مقتول درگیر شدم. قصدی برای کشتن او نداشتم و شاید در جریان این درگیری سرش به جایی خورده باشد. من ضربه مستقیمی وارد نکردم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر