صدای مخالف جدی منصوریان دوباره بلند شد:

من هم ناراحتم، مثل هواداران

بی‌شک حسن زمانی، از منتقدان درجه یک علیرضا منصوریان است. او که از ابتدای این فصل سعی داشت مثل فصل قبل از منصوریان انتقاد کند به توصیه اعضای هیات مدیره روزه سکوت گرفت و زیاد چوب لای چرخ علی منصور نگذاشت. اما گذشت چهار هفته از رقابت‌های لیگ برتر و ناکامی دوباره آبی‌ها حالا دوباره کار را به جایی رسانده تا زمانی لب به انتقاد باز کند. زمانی این بار گفته است: من به عنوان عضو هیأت‌مدیره با توجه به امکانات و تجهیزاتی که مورد نیاز تیم بوده از نتایج به دست آمده رضایت کامل ندارم و اعضای هیأت‌مدیره هم چنین نظری دارند.
کد خبر: ۱۰۶۴۶۳۳

آقای افتخاری هم که بیانیه حمایتی داده به عنوان مدیرعامل نظرش را اعلام کرده، ولی اعضای هیأت‌مدیره نظرشان نظر هواداران است. وقتی هوادار ناراضی باشد قطعا هیأت مدیره هم از نتایج استقلال ناراضی است. ما در حال حاضر بحث مخالف با موافق نداریم، عملکرد تیم استقلال را تا اینجای کار در حد استقلال نمی‌دانیم! قرار شده در جلسه هیأت مدیره که این هفته برگزار می‌شود گزارشی را به آنها ارائه کنند و قطعا هیأت‌مدیره بعد از شنیدن توضیحات آنها تصمیم لازم را اتحاذ خواهد کرد. ممکن است تصمیم ما حمایت باشد یا تقویت یا مسائل دیگر، اینها به نظرات هیأت مدیره بستگی دارد.

زمانی حتی به دو دستگی سکوها در شب بازی با سایپا واکنش نشان داد و طرف مقابل منصوریان را حمایت کرد. او درباره شعارهای دو‌گانه هواداران در تختی گفت: جا دارد با توجه به حوادثی که در بازی با سایپا رخ داد و تعدادی از لیدرها توهین‌هایی را به هواداران کردند از طرف هیأت‌مدیره عذرخواهی کنم و مطمئن باشید حرمت هوادار استقلال حفظ خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها