jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۳۲۶ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

استاندار زنجان گفت:احداث پروژه راه ارتباطی زنجان- طارم فومن از محور آب بر به ملاسرا یکی از برنامه های اصلی دولت برای ایجاد ارتباط استان زنجان و استانهای شمالغرب و شهرستان طارم به گیلان است که این اتفاق باید بیفتد و مردم کمک کنند تا فضای بکر منطقه از بین نرود .

به گزارش ایسنا، جلسه بررسی مشکلات مناطق توریستی و گردشگری شهرستان طارم در محل روستای شفت برگزار شد.«درویش امیری» در این نشست اظهار داشت: توسعه پروژه راه ارتباطی زنجان « طارم» شفت یکی از برنامه‌های اصلی دولت برای ایجاد ارتباط استان زنجان واستانهای شمالغرب و شهرستان طارم به گیلان است که این اتفاق باید بیفتد وی یاد آور شد جاده طارم فومن شفت از محور آب بر به ملاسرایک طرح ملی و دارای کد می باشد که اگر بازگشایی شود مسیر استان‌های شمال غرب به استان گیلان و دریای خزر نزدیکتر می‌شود.

رحمتی معاون عمرانی استاندار زنجان با اشاره به صدور مجوز برای بهسازی جاده ها گفت: در بحث صدور مجوزها کاملا موافق دوستان هستیم بنابراین رشد روستاها همزمان بصورت کالبدی و زیباسازی انجام شود که در این زمینه به ایمن سازی و استاندارد سازی باید توجه ویژه شود .علی باقری فرماندار شهرستان طارم با اشاره به نقش و اهمیت شهرستان طارم گفت:احداث جاده طارم فومن شفت از محور آب بر به ملاسرا از مطالبات مردمی می باشد که می تواند شهرستان های طارم وشفت و فومن را از بن بست خارج نماید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر