Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۶۴۲۵۳ ۲۹ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۹:۱۶

با جدایی نیمار از بارسلونا این تیم دیگر حتی یک مثلث هجومی هم ندارد اما در مقابل رئالی ها دو مثلث هجومی خیره کننده دارند.

مثلث جدید هجومی / BBC از مد افتاد، CIA به میدان آمد! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، سال هاست کریستیانو رونالدو، کریم بنزما و گرث بیل در رئال مادرید در کنار یکدیگر یکی از هجومی ترین مثلث های دنیا را ساخته اند. آمار گلزنی این مثلث هجومی گاهی از آمار گلزنی یک تیم در کل فصل بیشتر هم می شود، مثلثی که با تلفیق حروف اول نام هر یک از این سه بازیکن به BBC مشهور شده است. اما این مثلث مثل گذشته آتشبار نیست. افت واضح بیل و اختلاف او با دیگر ستاره های رئال از جمله رونالدو قدرت تهاجمی این مثلث را کمتر کرده است.

اما حالا مثلث جدید هجومی در استقلال به وجود آمده است. کریس در کنار ایسکو و آسنسیو دو جوان آماده و گلزن رئال این روزها مثلثی هجومی تشکیل داده اند که به CIA معروف شده است. این سه در کنار یکدیگر بسیار درخشیده اند، به خصوص در دو دیدار رفت و برگشت مقابل بارسلونا. این فصل زور کدام یک بیشتر است؛ BBC یا CIA ؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر