jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۳۶۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رضا کیانیان معتقد است تا اصلاح را از خودمان شروع نکنیم اتفاق مثبتی نمی‌افتد.

رضا کیانیان به‌دنبال حمایت از پویش از خودمان شروع کنیم با حضور در همایش دوچرخه سواری این پویش که با شعار برای هوای پاک شهر رکاب می‌زنیم برگزار شد، با اعضای این پویش همراه شد و مسیر بلوار کشاورز تا خیابان کریم خان را رکاب زد.

کیانیان درخصوص همراهی با این پویش گفت: من هم جزو مردم هستم و فکر می‌کنم تا زمانی که ما اصلاح را از خودمان شروع نکنیم، اتفاق مثبتی نمی‌افتد.

کیانیان در ادامه به تاثیرگذار بودن نقش مردم در حرکت‌های اجتماعی و ترویج رفتارهای صحیح اشاره کرد و یادآور شد: دوچرخه سواری را مردم شروع کردند و امروز به جایی رسیده‌ایم که شهرداری به حمایت مردم آمده؛ او همچنین افزود: قرار است با کمک شهرداری و پلیس راهور، پلیس دوچرخه‌سوار وارد شهر شود ـ مانند لندن که پلیس اسب‌سوار دارد ـ و این اقدام به‌دنبال حرکتی است که مردم با دوچرخه سواری در شهر باعث‌اش می‌شوند. اگر مردم دوچرخه‌سواری نمی‌کردند این اتفاق نمی‌افتاد. امروز شهرداری و پلیس از دوچرخه‌سواری حمایت می‌کنند.

کیانیان در بحث احترام به عابرپیاده و اصلاح رفتارهای ترافیکی شهروندان توسط هنرمندان پویش از خودمان شروع کنیم نیز گفت: برای اصلاح رفتارهای نادرست ترافیکی به هر دو زبان دوستانه و قانونی نیاز است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر