jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۶۳۲۸۹   ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۱۱

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد گفت: با بهترین تیم دهه اخیر فوتبال ایران بازی کردیم و توانستیم یک امتیاز از این تیم بگیریم.

میثاقیان: باید می​افتادیم روی زمین تا امتیاز بگیریم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، اکبر میثاقیان پس از تساوی یک به یک شامگاه چهارشنبه تیمش برابر پرسپولیس به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: واقعا نمی توانم نفس بکشم. احساس می کنم خودم در زمین دویده ام.

وی افزود: بازی خیلی سختی داشتیم. تیمی را به میدان فرستادیم که دو نفر از آنها برای اولین بار در ورزشگاه آزادی تهران حضور داشتند. در نیمه اول خیلی شانس آوردیم اما در نیمه دوم با تعویض ها و دوندگی بی امان بازیکنان توانستیم به گل برسیم.

میثاقیان درباره اینکه چرا بازیکنانش روی زمین می افتادند گفت: خیلی فشار بازی بالا بود. دنبال امتیاز بودیم. یکی از سخت ترین بازیها را داشتیم. باید بگویم پرسپولیس می تواند در ادامه بازی هایش نشان دهد چقدر خوب و حرفه ای است. بعضی جاها زورمان به آنها نمی رسید و باید می افتادیم روی زمین تا امتیاز بگیریم.

میثاقیان درباره عملکرد داوری گفت: چون یک امتیاز گرفتیم داوری خیلی خوبی را شاهد بودیم. به نظرم در نیمه دوم آنقدر خوب بودیم که لایق همین یک امتیاز باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر