jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۳۱۸۰ ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در شرایطی که تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد هفته آینده راهی رقابت‌های جهانی پاریس خواهند بود، برگزاری اردوهای آمادگی این تیم‌ها در مجموعه ورزشی آزادی با مشکلاتی روبه‌رو شده است.

در چند روز اخیر زمزمه‌هایی از گلایه کشتی‌گیران و مربیان بابت قطعی آب و نبود تهویه مناسب در خانه کشتی به گوش می‌رسید که شرایط را برای تمرینات سنگین سخت کرده بود.

علی اشکانی، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در این باره می‌گوید: مجموعه ورزشی آزادی برای 50 سال قبل است، اما از آن موقع تا به حال هیچ اقدام اساسی برای بازسازی بخش‌های مختلف این مجموعه صورت نگرفته است. الان نسبت به چند دهه قبل هم تعداد سالن‌های فعال بیشتر شده و همچنین تعداد ورزشکاران بالاتر رفته است. وقتی یک مسابقه فوتبال در ورزشگاه آزادی انجام می‌شود، برق و آب سالن‌های دیگر قطع می‌شود.

اشکانی ادامه می‌‌دهد: نمی‌توانم فرد خاصی را مقصر بدانم، اما باید به وضعیت این مجموعه که تنها پایگاه استاندارد برای ورزش ایران به حساب می‌آید، رسیدگی شود. ما هر مهمان ورزشی را که به ایران می‌آید به مجموعه آزادی می‌بریم و پز می‌دهیم! چه کاری در تمام این سال‌ها برای تجهیز قسمت‌های مختلف این مجموعه انجام شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر