jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۲۸۷۶ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سپاه پاسداران در واکنش به ادعای جدید آمریکایی‌ها اعلام کرد: ماموریت گشت هوایی سپاه در محدوده کنترل پدافند هوایی کشور به طور معمول و روزانه با رعایت قوانین جاری انجام می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز، روابط عمومی یگان پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مستقر در خلیج‌فارس با بی‌اساس خواندن بیانیه اخیر سخنگوی نیروی دریایی ارتش آمریکا درباره نزدیک شدن یک فروند پهپاد ایرانی به ناو هواپیمابر نیمیتز در خلیج فارس، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پهپادهای سپاه پاسداران به استاندارد ناوبری مجهز بوده و هدایت آنها نیز به صورت دقیق و حرفه‌ای صورت می‌پذیرد و ادعای آمریکایی‌ها ناشی از ضعف سیستم‌های تشخیصی و شناسایی یا فرافکنی آنهاست.

این اطلاعیه افزوده است: گشت‌های پهپادی سپاه در محدوده‌های ماموریتی، با دقت و به صورت مستمر و در چارچوب صیانت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران و بدون توجه به فضاسازی روانی نیروهای بیگانه در خلیج فارس ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر