محمدعلی کشاورز به تماشای نمایش اعتراف به کارگردانی شهاب حسینی و بازی علی نصیریان نشست.
کد خبر: ۱۰۶۲۸۲۱

به گزارش جام‌جم، محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون، دوشنبه 23 مردادماه بعد از مدت‌ها دوری از تئاتر شهر در میان استقبال مخاطبان به تماشای نمایش اعتراف نشست.

شهاب حسینی، کارگردان نمایش اعتراف پس از اجرا ضمن تقدیر از حضور محمدعلی کشاورز در تالار اصلی بیان کرد: طی روزهای اخیر با حضور استاد علی نصیریان در نمایش اعتراف، شاهد هنرنمایی هنرمند بزرگی هستیم که وجودش برای همه ما افتخار است، اما امشب تلالو این اجرا با یک خورشید دیگر دو چندان شد و آن، حضور استاد محمدعلی کشاورز است که در کنار شما عزیزان تماشاگر به تماشای نمایش ما نشستند.

در این میان، خبر خبرگزاری فارس در انتقال سخنان کشاورز، سوءتفاهمی ایجاد کرده است. در حالی که محمدعلی کشاورز در میان استقبال مخاطبان بیان کرد، خودش را شاگرد علی نصیریان می‌داند، فارس در تیتر خبر خود ماجرا را برعکس کرد و از قول نصیریان نوشت، کشاورز استاد او بوده است!

کشاورز ادامه داد: نصیریان نمایشنامه‌نویس و بازیگر بزرگی است که همیشه در زندگی تئاتری من حکم استادی را داشته و من هرچه در هنر تئاتر ایران تجربه کردم، از حضور علی نصیریان بوده است. وی ضمن قدردانی از گروه اجرایی نمایش «اعتراف» اظهار کرد: همگی شما عزیزان، امشب زحمت کشیدید و بسیار عالی بازی کردید. من بشخصه سر تعظیم پیش استاد نصیریان فرود می‌آورم و از شهاب حسینی به عنوان کارگردان و بازیگر نمایش تقدیر می‌کنم که حضور بسیار ارزشمندی را روی صحنه پیش روی تماشاگران ارائه دادید.

این بازیگر پیشکسوت در بخش پایانی صحبت‌های خود تصریح کرد: در تمام طول عمرم از علی نصیریان بسیار آموختم اما اول از همه مواردی که از این هنرمند و همسر مهربانش یاد گرفتم، صداقت و انسانیت بود که هیچ گاه آن را فراموش نمی‌کنم.

علی نصیریان هم خطاب به محمدعلی کشاورز گفت: آقای کشاورز عزیز ! شما همکار ما هستی. شما تاج سرما هستی و امشب با حضورتان همه ما را سرافراز کردی!

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها