jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۰۵۷۴   ۰۹ تير ۱۳۸۱  |  ۱۶:۲۶

سالانه بدلیل وجود خطاهای برنامه ای خسارتی معادل 59 میلیارد دلار به سیستم ها و شبکه های امریکایی وارد می شود بر این اساس تنها با رفع مشکلات برنامه نویسی می توان این هزینه اضافی را به 22 میلیارد یعنی یک سوم کاهش داد

خریداران برنامه ها64 درصد و فروشندگان 36 درصد ضرر را متحمل می شوند موسسه فدرال استاندارد و فناوری ان آی اس تی و رئیس آن جورج تاسی معتقد است که خریداران به این نکته کمتر توجه می کنند که برنامه های غلط با خطاهای فراوان به آنها و سیستم شان آسیب زیادی می زند و البته آنها بدلیل عدم انتخاب برتر مجبور هستند با آن بسازند. در این گزارش 309 صفحه ای آمده است که بدلیل محدودیت بازار حق انتخاب با مشتریان نیست هر چند که آنها از بد عمل نمودن نرم افزارها آگاهی دارند منابع خودروسازی ، هوایی ، سرویس های مالی از این شرایط در رنج هستند و بیشترین خسارت را نیز بر دوش می کشند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.