jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۵۷۰۷۲   ۰۹ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پویشی با عنوان «مطالبات نجات آب از رئیس جمهوری» با امضای 5200 نفر و صد انجمن و تشکل مردم‌نهاد خراسان رضوی از مشهد آغاز شد.

عضو هیات مدیره جمعیت ناجیان آب به عنوان مبتکر و مجری پویش نجات آب دراین باره گفت: این پویش در قالب هشت بند مطالبات، حدود دو ماه پیش شکل گرفت و تاکنون هزاران نفر از متخصصان، فعالان محیط‌زیست و چهره‌های اجتماعی، هنری و ورزشی با امضای آن به پویش پیوسته‌اند. محمدجواد سمیعی افزود: این مطالبات از طریق نامه تقدیم رئیس‌جمهور و از وی درخواست شد در چارچوب فعالیت دولت دوازدهم به صورت ویژه موضوع نجات آب در صدر برنامه‌های دولت جدید قرار گیرد. وی ادامه داد: دولت یازدهم تصمیمات و برنامه‌های علاج ‌بخش مناسبی ازجمله مصوبات شورای عالی آب را تدوین و اتخاذ کرد، اما بخش اعظم آنها روی کاغذ ماند و به دلایلی از جمله نبود تخصیص منابع لازم، نبود همسویی مدیران ستادی و صف برای پیشبرد آنها و نبود نظارت و پیگیری نتایج، اجرایی نشد، اما امروز شرایط حاکم طلب می‌کند دولت دوازدهم با پیگیری و نظارت جدی از تکرار آن ممانعت کند./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر