jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۵۴۱۲۷ ۰۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

تلاش‌ها برای یافتن سه مفقود حادثه چال کندی دزفول در سومین روز از وقوع حادثه هم بی نتیجه ماند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: هنوز هیچ اطلاعی از سه نفر دیگر این حادثه در دست نیست و تیم‌های غواصی امداد و نجات ساحلی، هلال احمر، قایق‌های عمومی خود جوش و اکیپ‌های بالگرد و هلی‌شات اعزامی از سوی شهرداری و فرمانداری دزفول در حال جست‌وجو هستند. عبدالحسین معظم فر افزود: جمعه با تلاش تیم‌های امداد و نجات یک خانم از چهار مفقود حادثه چال کندی دزفول به نام مریم زنگنه پیدا شد، اما هنوز معلوم نیست سه نفر دیگر غرق شده باشند.وی ادامه داد: از زمان وقوع حادثه با بستن آب رودخانه، سه اکیپ غواصی تمام محدوده مورد نظر را جست‌وجو کرده‌اند.

همچنین عباس حسینی‌پویا، دادستان اهواز دیروز به میزان گفت: پس از حادثه برای گردشگران در رود دز، به کمک مسئولان محلی و مردم اقداماتی انجام شد و تعدادی از حادثه‌دیدگان نجات یافتند اما هنوز از سرنوشت سه نفر خبری نیست. نیروهای امدادی همچنان در تلاش برای یافتن آنها هستند. با دستور رئیس کل دادگستری استان خوزستان، پرونده‌ای در شعبه اول بازپرسی تشکیل شده و دادستانی شهرستان دزفول در حال پیگیری موضوع است. در حادثه منطقه چال کندی دزفول 19 گردشگر اهوازی که برای رفتینگ به این منطقه آمده بودند، دچار حادثه شدند که دو نفر از گردشگران جان باخته و 14 نفر دیگر با تلاش امدادگران نجات یافتند و چهار نفر دیگر مفقود شدند که با تلاش ماموران آتش‌نشانی دزفول یکی از آنها سالم از رودخانه نجات یافت اما سه نفر دیگر که یکی از آنها مردی 53 ساله، یک جوان 18 ساله و لیدر گروه (محمد مهربان) همچنان مفقود هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر