jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۵۱۸۹۲   ۲۵ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

حسین‌زاده از بابل: شهرداری بابل بیش از دو سال است سرویس بهداشتی پارک ‌شکری این شهر را به بهانه بازسازی خراب کرده و هیچ اقدامی بابت تعمیر یا ساخت آن انجام نداده‌است.

شلوغی در میدان شهدای اصفهان

شهروندی از اصفهان: میدان شهدا در ابتدای خیابان کاوه شهر اصفهان به‌علت حجم بالای تردد و توقفگاه تاکسی‌ها ترافیک همیشگی دارد و متاسفانه مامور راهنمایی برای ساماندهی ندارد.

گرد و خاک و ترافیک در اتوبان یاسینی

خسروانی از تهران: حدود یک ماه است در اتوبان یاسینی به‌علت تعمیر و بازسازی شاهد محدودیت رفت و آمد و ترافیک هستیم و همچنین به‌علت کندن آسفالت، گردوخاک پذیرای اهالی و خودروهای گذری از این منطقه است.

پرواز قیمت مسکن؛ مردم در حسرت خانه

زندی از تهران: قیمت مسکن رو به رشد و گران شدن است درحالی که نه تنها قدرت خرید مردم افزایش پیدا نکرده بلکه وام‌های مسکن نیز با توجه به سود بالا و شرایط سخت بازپرداخت، هیچ کمکی به قشر متوسط و ضعیف جامعه برای خرید خانه نمی‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیایید یک کاری بکنیم

بیایید یک کاری بکنیم

هر عکسی یک نقطه طلایی دارد، یعنی یک جایی در عکس، کانون عکس است و مشت محکم می‌کوبد وسط قرنیه‌هایت، وسط قلبت. عکسی را حامد به واتس‌اپ می‌فرستد.

بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر