jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۵۱۸۹۲   ۲۵ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

حسین‌زاده از بابل: شهرداری بابل بیش از دو سال است سرویس بهداشتی پارک ‌شکری این شهر را به بهانه بازسازی خراب کرده و هیچ اقدامی بابت تعمیر یا ساخت آن انجام نداده‌است.

شلوغی در میدان شهدای اصفهان

شهروندی از اصفهان: میدان شهدا در ابتدای خیابان کاوه شهر اصفهان به‌علت حجم بالای تردد و توقفگاه تاکسی‌ها ترافیک همیشگی دارد و متاسفانه مامور راهنمایی برای ساماندهی ندارد.

گرد و خاک و ترافیک در اتوبان یاسینی

خسروانی از تهران: حدود یک ماه است در اتوبان یاسینی به‌علت تعمیر و بازسازی شاهد محدودیت رفت و آمد و ترافیک هستیم و همچنین به‌علت کندن آسفالت، گردوخاک پذیرای اهالی و خودروهای گذری از این منطقه است.

پرواز قیمت مسکن؛ مردم در حسرت خانه

زندی از تهران: قیمت مسکن رو به رشد و گران شدن است درحالی که نه تنها قدرت خرید مردم افزایش پیدا نکرده بلکه وام‌های مسکن نیز با توجه به سود بالا و شرایط سخت بازپرداخت، هیچ کمکی به قشر متوسط و ضعیف جامعه برای خرید خانه نمی‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر