jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۵۱۶۷۷   ۲۴ تير ۱۳۹۶  |  ۱۶:۲۲

درگیری دو مرد در پارکی حوالی منطقه افسریه منجر به قتل یکی از طرفین دعوا با ضربه آجر شد.

نزاع مرگبار در افسریه/ قتل با آجر

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، ساعت 4 صبح روز گذشته مأموران کلانتری 156 افسریه خبر قتل یک مرد معتاد را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند.

بنابر اظهارات مأموران، مقتول در یک درگیری در پارکی حوالی منطقه افسریه مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان جان باخته بود.

بررسیهای اولیه در رابطه با این پرونده قتل و تحقیقات از نگهبان پارک که شاهد نزاع بود، حکایت از آن دارد که مقتول با مرد معتاد دیگری درگیر شده و ضارب با آجر به سر مقتول ضربه وارد کرده است.

سرانجام با دستور قاضی ایلخانی؛ بازپرس امور جنایی تهران جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل و ضارب نیز توسط مأموران انتظامی بازداشت شد و به‌زودی برای انجام بازپرسی به دادسرا منتقل می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها