jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۵۰۶۳۰   ۲۱ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

گسترش با 17 خرید و فروش به اهدافش می‌رسد؟

پایان اردوی تدارکاتی شاگردان لوکا در ترکیه

گسترش فولاد درحالی به اردوی تدارکاتی خود در ترکیه پایان داد که این باشگاه را می‌توان ازجمله باشگاه‌های پرکار فصل نقل و انتقالات دانست؛ جایی که 17 بازیکن خرید و فروش کرده و تا اینجای کار چهار بازی تدارکاتی پیش‌فصل را نیز پشت سر گذاشته است.

باشگاه خصوصی گسترش فولاد یکی، دو روز بعد از پایان لیگ شانزدهم آستین‌ها را برای حضور پرقدرت در لیگ هفدهم بالا زد، درحالی که مدیرعامل و سرمربی این تیم از سمت خود کناره‌گیری کردند، خیلی زود هوشنگ نصیرزاده به عنوان مدیرعامل جدید و لوکابوناچیج به عنوان سرمربی جدید انتخاب شدند. گسترشی‌ها در هفته‌های گذشته کاخابر کاخاشویلی، امین حاج‌محمدی، مهرداد قنبری، احمد زنده‌روح، علی زندوی، علی فتحیان، میلاد فخرالدینی، مسیح زاهدی و دراگان ژارکویچ را به خدمت گرفتند و هنوز هم گوشه چشمی به سامان نریمان جهان هافبک پرسپولیس دارند.

درحالی که از این تیم مرتضی اسدی، بابک حاتمی، مصطفی اکرامی، محمد نصرتی، سیدمحسن حسینی، داریوش شجاعیان، لوسیانو پریرا و مگنو باتیستا جدا شده‌اند که بی‌گمان پرسروصداترین فروش این تیم داریوش شجاعیان بود، بازیکنی که باشگاه گسترش از قبل فروش آن پول خوبی به دست آورد ـ اگر چک‌های استقلال نقد شود! ـ با این تعداد خرید و فروش گسترشی‌ها یکی از پرکارترین تیم‌های نقل و انتقالات بودند.

این درحالی است که شنیده می‌شود لوکابوناچیچ به دخسوس، دروازه‌بان خارجی این تیم نیز اعتقاد ندارد و به احتمال فراوان از این تیم جدا می‌شود. بازیکنی که پیشتر از نفت و فولاد پیشنهاد داشت، اما این دو باشگاه منتظر بلاتکلیفی دخوسس نشدند و نفرات دیگری را جذب کردند تا دست این دروازه‌بان از این دو باشگاه هم کوتاه بماند.

گسترش که هفتم تیر برای برپایی اردویی دو هفته‌ای به ترکیه رفته بود، دیروز به اردوی خود پایان داد، پایان بخش این اردو بازی دوستانه شب گذشته شاگردان لوکا بوناچیچ با پدیده مشهد بود.

گسترشی‌ها پیش از این سه دیدار تدارکاتی برگزار کردند که ابتدا توزلا اسپور ترکیه را 6 بر صفر، سیاه‌جامگان مشهد را 3 بر صفر و تیم زیر 23 سال بشیکتاش ترکیه را 2 بر صفر شکست دادند.

باید دید با این حجم برنامه در پیش‌فصل درنهایت تیم متمول گسترش فولاد به هدف بزرگ خود یعنی کسب سهمیه لیگ قهرمانان یا دست‌کم قرار گرفتن در رده ششم لیگ هفدهم دست خواهد یافت؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر