jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۸۷۲۰   ۱۵ تير ۱۳۹۶  |  ۱۴:۲۴

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا مهاجم ملی‌پوش کشورمان را جزو ۵ ستاره جوان در رقابت‌های مقدماتی زیر ۲۳ سال آسیا انتخاب کرد.

آزمون جزو ۵ ستاره جوان رقابت‌های مقدماتی زیر ۲۳ آسیا ۲۰۱۶

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درحالیکه رقابت‌های مقدماتی قهرمانی زیر 23 آسیا از روز 19 جولای (28 تیر) با حضور 40 تیم از سراسر قاره کهن آغاز خواهد شد، گزارشی را درباره 5 ستاره کنونی آسیا و جهان نوشت که موفق شدند با درخشش در دوره قبل مسابقات قهرمانی زیر 23 خودشان را نشان دادند.

سردار آزمون جزو این 5 ستاره کنونی جوان از سوی AFC انتخاب شد که در دوره قبل خوش درخشید.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره آزمون نوشت: اکنون سردار آزمون، ستاره تیم ملی ایران و مهاجم اول این تیم شده است. او در دوره قبل مسابقات زیر 23 آسیا(2016) عضو تیم ملی ایران بود و موفق شد آقای گلی مشترک این مسابقات را کسب کند.

تیم ملی جوانان ایران در مسابقات قهرمانی 2016 قطر موفق شد 15 گل را به ثمر برساند. آزمون در آن زمان 20 ساله بود و در فرم خوبی به سر می‌برد زیرا پیش از آن در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا 2015 شرکت کرده بود. او در نهایت موفق شد در قهرمانی زیر 23 سال آسیا 4 گل را بزند.

آزمون در میان بازیکنان در دور نهایی رقابت های زیر 23 سال 2016 حضور نداشت (در آن زمان او بازیکن اصلی تیم ملی بزرگسالان ایران شده بود) اما نقش مهمی در صعود هم تیمی های خود به دور نهایی این رقابت ها داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر