jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۶۸۹۰   ۱۱ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پروین برای ورزش همگانی نسخه پیچید

ورزش صبحگاهی سلطان در پارک‌ها

علی مجدآرا، رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی، علی پروین، پیشکسوت فوتبال را به عنوان سفیر ورزش همگانی منصوب کرد.

معمولا با این حکم‌ها، فدراسیون‌ها به دنبال استفاده ازمحبوبیت و موقعیت چهره‌های شناخته‌شده ورزش هستند و پروین در ورزش‌های همگانی برای تشویق و ترغیب مردم به ورزش موثر است.

پروین در نشستی که به همین منظور برگزار شد، گفت: همه مردم باید ورزش کنند. ورزش همگانی زمانی می‌تواند بیش‌از پیش در کشور توسعه پیدا کند که نشاط و شادی در بین جامعه گسترش یابد، نه این که فقط شکل رقابتی و قهرمانی به خود بگیرد.

پروین با اشاره به شعار امسال فدراسیون ورزش‌های همگانی مبنی بر این که مادران عمود خیمه ورزش کشور هستند، ادامه داد: مادر در خانواده برای ترویج ورزش بین اعضای خانواده نقش اساسی دارد و می‌تواند همسر و فرزندان خود را به ورزش همگانی تشویق کند.

پروین که بعد از این باید او را در پارک‌ها بیشتر دید، خطاب به علاقه‌مندان رشته‌های مختلف ورزشی بویژه فوتبال گفت: ورزش همگانی زیربنای ورزش قهرمانی است. من به عنوان سفیر ورزش همگانی در کشور، وظیفه ترغیب مردم عزیز را به ورزش همگانی دارم و به عنوان یک ورزشکار، تمام سعی خودم را در راستای سلامت و نشاط هموطنانم به کار می‌گیرم و از تمام علاقه‌مندان رشته‌های قهرمانی از جمله فوتبال می‌خواهم ابتدا ورزش همگانی را سرلوحه برنامه‌های زندگی خود قرار دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر