jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۶۶۸۷   ۱۰ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

ریزش تونل برفی ازنا ، یک کشته و سه مصدوم برجا گذاشت.

استاندار لرستان با اشاره به این حادثه گفت: تنها جان باخته این حادثه با نام آرمان لک 18 ساله و از اهالی بومی منطقه بوده است.

هوشنگ بازوند به ایرنا افزود: چهار نفر از بومیان منطقه هنگام ریزش تونل برفی ازنا در محل بودند که یک نفر از آنها جان خود را از دست داد ولی آسیبی به سه فرد دیگر وارد نشد.

وی با بیان اینکه هیچ گردشگری در این حادثه آسیب ندیده است، گفت: نیروهای امدادی به سرعت خود را به محل حادثه رساندند تا به مصدومان این حادثه امداد رسانی کنند.

تونل ازنا ساعت 16 دیروز جمعه ریزش کرد که بیش از 12 نفر از نیروهای جمعیت هلال احمر در قالب 2 تیم پشتیبانی و عملیات با 2 بالگرد به محل حادثه اعزام شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر