jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۰۴۵۳۷۴   ۰۴ تير ۱۳۹۶  |  ۰۹:۳۲

خواننده های تیتراژ پایانی ویژه برنامه ها و سریال های تلویزیون در ماه مبارک رمضان، مهمان ویژه برنامه شکرانه از رادیو تهران می شوند.

دعوت رادیو تهران از خواننده های تیتراژهای ماه مبارک رمضان

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی تهران، امیرحسین ثقفی که تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد با بیان این خبر، افزود: برنامه «شکرانه» ویژه عید فطر تدارک دیده شده است که ساعت 10 از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز پخش می شود. به همین مناسبت خواننده های تیتراژهای ماه مبارک رمضان سینا شعبانخانی، علی زندوکیلی، میثم ابراهیمی، محمد علیزاده و... مهمان ویژه برنامه شکرانه از رادیو تهران هستند.

وی وعده داد: از دیگر اتفاقات خوبی که در این برنامه رخ می دهد این که ما با افرادی که در ماه مبارک رمضان اتفاق بسیار خوشایند و مبارکی به واسطه این شب ها یا به واسطه برنامه هایی همچون ماه عسل و... برای آنها رخ داده است، گفت وگو خواهیم کرد؛ مثلا زندانیان آزاد شده از بند و...

ثقفی با اشاره به بخش مذهبی برنامه افزود: در بخش مذهبی مهدی رستمی کارشناس برنامه درباره عید فطر و فضیلت این روز با محوریت بندگی، اطلاعت و عبادت صحبت می کند. ارتباط مستقیم با مکان های مذهبی و اطلاع رسانی از ویژه برنامه های آستان قدس رضوی، قم و جمکران و آستان مقدس شاه چراغ از دیگر بخش هایی که در این برنامه پیش بینی شده است.

محمدرضا میرحسینی از مراسم عقد و عروسی در شهر گزارش های را تقدیم فرهیختگان می کند و محمدرضا علی اکبری و فاطمه نصرآبادی گویندگی این برنامه را بر عهده دارند.

«شاد باش» کاری از گروه مدیریت و برنامه ریزی شهری است که سه شنبه با این گروه برنامه ساز از ساعت 10 تا 11 و 30 تقدیم حضور مخاطبان می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

موضوع دیدار هیات طالبان با مقامات جمهوری اسلامی از منظرهای مختلفی قابل بررسی است. شاید ریشه اصلی این مساله به روابط بین طالبان و آمریکا برگردد.

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
پشت صحنه یک «دعوت نحس»

گزارش جام‌جم از تولید جدیدترین سریال ماورائی تلویزیون که بعد از مدت‌ها قرار است روی آنتن برود

پشت صحنه یک «دعوت نحس»

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر