jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۴۰۴۲   ۳۱ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۳۷

مهاجم سوریه‌ای سرشناس الاهلی دیدار رفت برابر تیم فوتبال پرسپولیس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به خاطر آسیب دیدگی از دست داد.

دردسر بزرگ الاهلی برای دیدار با پرسپولیس

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ایسنا ، عمر السومه را باید بهترین بازیکن الاهلی عربستان و البته بهترین مهاجم لیگ این کشور عربی دانست.

این بازیکن سوریه‌ای چند سالی است که در لیگ عربستان بازی می‌کند و همواره جزو بهترین‌ها بوده است.

خبر بد برای الاهلی و البته خوب برای پرسپولیس این که "عمر السومه" با آسیب‌دیدگی‌ جدی مواجه شده تا جایی که به نوشته یورو اسپورت سعودی او به احتمال خیلی زیاد دیدار رفت برابر پرسپولیس را از دست خواهد داد.

پزشک باشگاه الاهلی تاکید کرد که السومه برای بازگشت به شرایط بازی به 10 هفته زمان نیاز دارد و این بدین معناست که او دیدار رفت برابر تیم فوتبال پرسپولیس را از دست داده و شاید به دیدار برگشت هم نرسد.

دیدار رفت الاهلی برابر پرسپولیس 31 مرداد برگزار می‌شود، این‌ در حالی است که دیدار برگشت سه هفته بعد از آن برگزار می‌شود.

الاهلی قصد داشت که در فصل جابجایی تابستانی عمر الخربین، مهاجم سوریه‌ای الظفره امارات را جذب کند اما این بازیکن که به صورت قرضی در الهلال بازی کرد تصمیم گرفت که به صورت دائمی به الهلال بپیوندد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر