jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۳۸۵۲۸   ۱۶ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۴:۵۱

رئیس شورای اسلامی شهر تهران خبر داد:

تصویب افزایش ۱۰ درصدی نرخ کرایه حمل و نقل عمومی

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: هیئت حل اختلاف وزارت کشور افزایش 10 درصدی کرایه‌های حمل و نقل عمومی در تهران را به تصویب رساند.

تصویب افزایش ۱۰ درصدی نرخ کرایه حمل و نقل عمومی

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، مهدی چمران در حاشیه سیصد و پنجاهمین جلسه علنی شورای اسلامی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: پس از اعتراض فرمانداری تهران به مصوبه افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی در سال ۹۶، مقرر شد این مصوبه برای تعیین تکلیف به هیئت حل اختلاف ارسال شود.

وی افزود: اکنون افزایش حداکثر ۱۰ درصدی نرخ کرایه‌ها در هیئت حل اختلاف به تصویب رسیده است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر غیر قانونی بودن افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی تصریح کرد: با توجه به اینکه مصوبه افزایش کرایه‌ها هنوز به مدیریت شهری و فرمانداری تهران ابلاغ نشده است، اجرای آن در دستور کار قرار نگرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر